Курси валют
1 alf = 1 UAH
  Можливості

AllfaVista пропонує Вам побудувати власний міжнародний бізнес.

Використовуючи концепцію електронної комерції, лінійку товарів і послуг, що надаються компанією, сучасний, перевірений, вигідний і зрозумілий план винагород, багатомовний інтерфейс, передові технології в області проектування і програмування, Ваш бізнес за короткий час може охопити декілька країн.

Для того, що б почати бізнес з AllfaVista, необхідно реєструватися на http://allfavista.com/. Для реєстрації Вам необхідний логін людини, яка порекомендувала Вам бізнес-клубу AllfaVista. Віртуальний офіс на порталі компанії надається Вам безкоштовно. З його допомогою Ви зможете контролювати свій бізнес 24 години в добу.

Згідно клубному плану за покупки, які будуть здійснені на сайті компанії, завдяки Вашим зусиллям, Ви отримаєте грошову винагороду.

Детальніше у Вашому віртуальному офісі, реєстрація і проглядання частини можливостей доступні безкоштовно.

Бізнес-клуб надає для своїх партнерів безліч послуг і зручностей:

 • VIP сервіс
 • Канікули з компанією
 • Сімейні канікули
 • Житло
 • Можливість ведення сумісного бізнесу (Ми розглядаємо пропозиції від учасників нашого Бізнес-клубу).
 • Ставши партнером Бізнес-клубу, Ви зможете заробляти і розвиватися як особа, займаючись захоплюючим бізнесом, одночасно допомагаючи багатьом людям.

З Allfavista Ви зробите перший крок до свого успіху, свободи і благополуччя. Бізнес-клуб AllfaVista це:

 • Технології майбутнього ведення бізнесу і інструментів для нього - заробітку 25-го століття.
 • Унікальний маркетинг і наукові розробки, завдяки яким AllfaVista стає ще ефективнішою і сучаснішою.
 • Якісні і унікальні продукти.
 • Незалежність і матеріальне благополуччя, яке отримує кожен, хто працює разом з AllfaVista.
 • Визнання і успіх.
 • Команда однодумців, яких можна зустріти тільки в справжньому англійському клубі, згуртованих віковими традиціями.
 • Так повелося, що потрапити в бізнес-клуб можуть тільки багаті люди, що вже отримали своє багатство різними шляхами, і що зробили клуб частиною свого життя. Наш же бізнес-клуб був створений, щоб дати Вам відразу ж дві можливості – добитися успіху і багатства і дати нове вимірювання життя.

Історія бізнес-клубу AllfaVista – це історія постійного розвитку, стрімкого зростання в найкоротші терміни.

Шість фактів про бізнес-клуб AllfaVista, про які повинен знати кожен Партнер:

 1. AllfaVista – це бізнес-клуб, що динамічно розвивається, який пройшов тривалий шлях від ідеї до великого (сьогодення) співтовариства сильних, цілеспрямованих, енергійних і цікавих людей.
 2. AllfaVista – це могутній і незалежний клуб. Він складається з багатьох структур і підрозділів, які дозволяють охопити всі сторони людського життя.
 3. AllfaVista – це компанія, яка гордиться бездоганною репутацією свого клубу. Гарантом цього є ретельний відбір нових партнерів. Стати партнером, а потім і стати членом клубу – означає виконати велику, але приємну роботу.
 4. AllfaVista – це міжнародний клуб, метою якого є створення нових мільйонерів.
 5. AllfaVista - це відомий і престижний бізнес-клуб. Щорічно компанія відбирає і приймає до своїх лав нових партнерів, охочих проявити себе і досягти процвітання для себе і своїх близьких, своєї сім'ї.
 6. AllfaVista – це могутня мережа партнерів, що працюють у всьому світі.

Довірчі і відкриті відносини, які AllfaVista вибудовує з кожним з своїх партнерів, – основа існування цього бізнес-клуба.

Унікальний маркетинг - план, прорахований на суперкомп'ютерах, гарантує Ваше зростання і розвиток компанії впродовж багатьох років. Жодна компанія в світі не підходила до створення клубного плану і плану розвитку компанії так ськурпулезно і так прогресивно під гострозорим поглядом економістів і бізнес-експертов.

План розвитку компанії передбачає поступове введення в діяльність компанії нових продуктів і сервісів. Стаючи учасником нашого клубу Ви стаєте експертами по збільшенню власного прибутку і прибутку Ваших партнерів.

 

Copyright © 2006-2009 AllfaVista