Курси валют
1 alf = 1 UAH
  Про клуб

Allfavista – це міжнародний клуб любителів комфортного і гармонійного життя.

Allfavista став тепер доступним майже для кожного. У клуб приходять лише ті, в кому є сила і енергія змінити своє життя, бажання добитися успіху і незалежності, і дійсне бажання жити щасливо.

Якщо Ви мрієте реалізувати задумане, якщо Ви бажаєте заробляти достатньо грошей, якщо Ви прагнете до успіху, визнанню – приєднуйтеся до нас і поступово ми допоможемо Вам здійснити ВСІ ваші бажання.

Також, план розвитку передбачає створення нових підрозділів і представництв, спільно з найбільш успішними з учасників клубу. Можливий розгляд окремих сумісних проектів з партнерами, що починають, у випадку, якщо засновницька рада зацікавиться їх пропозиціями. Для цього на Порталі клубу буде розгорнений розділ, що дозволяє вносити свої пропозиції про спільну діяльність.

Ви чекаєте, що щастя і багатство самі прийдуть до Вас? Так воно і є – вони прийдуть, тільки зробіть крок їм назустріч, адже кінцева мета компанії і Ваша в ній – це Ваша фінансова свобода, забезпечена участю в клубі і що прикрашає Ваше життя прекрасними і незабутніми подіями, можливість жити в гармонії з самим собою і навколишнім світом. А ще – це щастя бути в крузі однодумців, це задоволення від спілкування з цікавими людьми.

Клуб відбирає гідних і утілює їх можливості та мрії в реальність

 

Copyright © 2006-2009 AllfaVista